2018 de 7 seo stratejisiyontemitaharri motoru optimizasyonu, bugün genişlik mühim sayısal pazarlama stratejilerinden biridir. muntazam aynı icraat olmadan, işletmeler rakipleri karşısında gerilemeye başlarlar.

Dijital pazarlama dünyasına uzaktan aşina iseniz, arama motoru optimizasyonunu veya SEO’yu duymuşsunuzdur. SEO, günümüzün işaret politik dijital pazarlama stratejilerinden biridir ve bu çalışmayı fondöten yalnız şekilde yürütmeden, şirketler rakipleri ile rekabet edemezler.

SEO nizamlı olarak geliştirilen yeni stratejiler ve teknikler ile kalıcı gelişen ancak alandır. Bununla birlikte, bu pazarlama tekniği, taharri motoru algoritmalarında yerli yerinde değişikliklere kadem becermek zorundadır. Bu nedenle 2018’deki pazarlamacıların trendlere ilgi etmeleri okunuşu oyunda kalmaları gerekiyor.

Bu makalede, değersiz işletme sahiplerinin ilerlemesine yardımcı tam gelmek okunuşu taharri motoru oyununu rakiplerine için sahip olmak maksadıyla yedi SEO emare ve püf noktası ele alacağız. Bu stratejiler yakınlarında müşterek şekilde uygulandığında, marka görünürlüğünü, arama motoru sıralamasını ve umumi web sitesi performansını iyileştirmeye muavin olabilirler.

1-Sesli aramayı göz ardı etmeyin.
Google 2016’da, mobil arama platformundaki hepsi arama sorgularının yüzde 20’sinin ses temelli olduğunu duyurmuştu . Bu sayı, Google home, Amazon Alexa, Siri, Google Asistanı, Cortana vb. Gibi cihazların lansmanı ile artmıştır. Artan sayıda kişi, taharri çubuğunda arama sorgusunu yaymak yerine sesli sorular sorar. 2018 de bu oranın %30 lar civarında olacağı tahmin ediliyor.

Pazarlamacıların stratejilerini bu değişime uyacak şekilde düzenlemeleri gerekiyor. İçerik daha uzun akrep vasıta kelimelere ve benzer görüşme yapısına iye olmalıdır. Ayrıca, yevmiye dilde kullanılan sözdizimini ilave etmek okunuşu bol yalnız fikirdir.

2-Önce hareketli düşünün.
Mobil taharri esasen masaüstü aramayı aştı. ün devamlı arama, bunu 2018’de daha da hızlandıracaktır. Çoğu kişi, Alexa cihazlarından ve Google gibi ana asistanlardan değil, akıllı telefonlarından ünlü arama kullanır. Google okunuşu başka taharri motorları bu eğilimi ayrım etmiş ve mobil uyumlu web siteleri ilk sıralara yerleşmiştir.

Bu, Google’ın web sitelerini, uç yıllarda yaptığı gibi, masaüstü sürümü yerine hareketli sürümün kalitesine okunuşu içeriğine nazaran sıralayacağı anlamına gelir. Hızlandırılmış taşınabilir sayfalar, web sitelerinin ve şirketlerin oyunda ilerlemesine okunuşu taharri motoru öz sayfalarında SERP daha öte sıralarda görev almasına nesne) olacaktır. Google, taşınabilir sürümün nasıl performans gösterdiğini, okunuşu genişliğinde şiddetle yüklendiğini ve sayfaları sıralamaya başlamadan geçmiş zaman hangi ölçüsünde kolayca kullanılacağını değerlendirir.

3-Öne çıkan snippet’lerden gelen trafiği bölüm ardı etmeyin.
Öne çıkan snippet‘ler, SERP’nin giysi kısmında bulunan bilgilerin yoğunlaştırılmış bir şeklidir. Web sitesi bağlantısının yanı sıra, içeriğin kısaca tek özeti ile arama motoru, kullanıcılara bili sağlar. Bu snippet’ler, organik trafiğin en az yüzdelik 10’unu SERP’ler üzerinde tamlanan en çok sonuçlardan almaktadır okunuşu bu vakit ortamında artacaktır, bu yüzden pazarlamacıların içeriği buna gereğince şekillendirmesi gerekir.

Bu snippet’ler, kullanıcı deneyimi üzerine yararlı etkisi olan uzun kuyruk sorgularına başından kısaltarak cevaplardır. taharri motoru kullanıcılarına, snippet bağlantısını tıklayıp, açıklamayı yapmak, etmek daha alımlı gelmektedir. Verilerinizi ve içeriğinizi yapılandırarak ve bilgileri kesin ve özlü müşterek şekilde saklayarak bundan faydalanabilirsiniz.

4-Anahtar kelimelerinizin ardındaki hedef önemlidir.
Arama sorgusunun ardındaki amaç, akıllı asistanların ve yapay zekanın AI, makine öğreniminin okunuşu henüz kişiselleştirilmiş aynı taharri motoru deneyiminin birleşimi hasebiyle dikkate alınması gereken ekonomik tek etmen haline gelmiştir. Google, yalnız kullanıcının geçmiş aramalarına ve eğilimlerine, mevcut konumuna ve en alakalı okunuşu şimdiki bilgileri yollamak hakkında sorgunun ardındaki niyetine bakacaktır.

Bu, taharri motorlarının kullanıcıların eş nesne satın istemesi durumunda, Google’ın e-ticaret web sitelerini öbür sayfalara okunuşu medya satım noktalarına göre önceliklendireceği anlamına gelir. Kullanıcılar eş konuyu soruşturmak istiyorsa, Google güvenilir medya sayfalarına öncelik verir. web sitemiz İçeriğiniz bu takas trendine kadem uydurmalıdır.

5-Kullanıcı deneyimine değer verin.
Kullanıcı deneyimi hala genişlik stratejik sıralama faktörüdür okunuşu eksiksiz taharri motorları buna odaklanmıştır. Web siteniz uçarı benzer şekilde yüklenmeli, hem taşınabilir hem okunuşu masaüstü platformlarda problemsiz müşterek şekilde çalışmalı ve bütün bölümlerine erişmesi kolay olmalıdır. Google çeşidinden yapılan anketler ve araştırmalar , sitenin yüklenmesinin 3 saniyeden henüz ayrıntılı sürmesi durumunda, benzer web sitesine gelen ziyaretçilerin yüzde 40’ının geri döneceğini göstermiştir.

Birçok web sitesinin yüklenmesi 15 ila sitemiz 20 saniye sürmektedir okunuşu bu da kullanıcı deneyimini hatırı sayılır tek marjla engeller. Web sitenizi optimize etmek ve bol ancak kullanıcı deneyimi sağladığından emin yürütmek fazla önemlidir. yumuşak başlı web siteleri, SERP’lerde öte sıralarda mahal almaz ve düşük uzvi trafiğe sahiptir.

6-Ufkunuzu Google ve Bing’in ötesine taşıyın.
Google ve Bing, sektöre ayrıntılı zamandır egemen olmuştur ve bu yüzden çoğu pazarlamacı çabalarını yıllar boyunca bu platformlara odaklamıştır. Sektör, ses asistanları okunuşu yapmacık zeyreklik yardımıyla değişmeye başlamış okunuşu değişmeye ek edecektir. Google hâlâ bilge güçtür.

Amazon’un Alexa’sı, Apple’ın Siri’si, Cortana vb. Popülerlikle büyüyor ve Google’dan mazruf çekmiyor. Pazarlamacıların erişimlerini genişletmeleri okunuşu Google ve Bing’in ötesinde suları keşfetmeleri gerekiyor. Diğer platformlarda giysi sıralarda durum almaları hakkında içeriklerini ve web sitelerini optimize etmeleri gerekiyor.

7-İçeriğinizin kalitesi, öbür her şeyden daha önemli.
İçeriğinizin kalitesi okunuşu alaka düzeyi, SEO‘daki genişlik patetik faktörlerden bazılarıdır. sağlıklı araştırılmamış okunuşu aktüel olmayan düşük nitelikli içerikleri web sitenizde yayınlamaktan kaçının. aşırı içerik, ancak web sitesinin itibarını ve sıralamasını da layemut etkileyecektir.

İçeriği zamanında ortaya eklemek okunuşu insicamlı kaliteyi himaye etmek önemlidir.

Bu ipuçları ve püf noktaları, 2018’deki SEO yarışçı sularında sizlere muin olabilir. En önemli kısım, taharri motoru algoritmalarındaki değişiklikler ayrılmış trendleri ve duyuruları uyma etmektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “2018 de 7 seo stratejisiyontemi”

Leave a Reply

Gravatar